Z farmy do lahvičky

Vybereme nejšťavnatější plody z polí a sadů vymačkáme do poslední kapky a čerstvou šťávu ošetříme paskalizací. Vysoký tlak zachová vitamíny a přirozenou chuť i vůni ovoce.

Díky paskalizaci dokážeme v Krnově vyrobit nesycenou limonádu bez jakýchkoliv (!) nepřírodních záležitostí. Limonáda v RAW kvalitě má chuť i živiny jako právě vymačkaná šťáva. 

BLOG 588x375px Limonada

NOVINKA

Voňavá levandule, sladká jahoda a osvěžující citron, nesycená bylinková limonáda s ovocem a levandulí vás osvěží v horkých dnech a dodá energii. Lahvičku před otevřením dobře protřepejte, aby všechny ingredience vstaly ze dna. Po otevření ihned spotřebujte.

 DETAIL Produktu BL Levandule 504x504px

 

Okurky, které nesplňují estetické a další důvody, zůstávají na polích. Supermarkety mají nastavena striktní kritéria, které okurky jsou hezké, a které nikoli.

My máme rádi i "ošklivé okurky". 

Organic ugly cucumber on orange background. Image with copy space, top view.

Z pravých, lokálně pěstovaných okurkek Hugo, šťavnatých a plných chuti z farmy Velké Němčice, které nesplňují estetické standardy jsme vyrobili osvěžující limonádu. Etiketa Čerstvě utrženo je garancí nejen kvality, ale i lokálního původu a udržitelnosti způsobu pěstování, které nemá zničující dopad na naši přírodu. 

NOVINKA

Ta nejlepší pro horké léto. Nesycená bylinková limonáda okurka, citron a máta vás naladí na celý den a bude vám dobře. Zajděte do nejbližší UGO pobočky a užijte si s námi léto plnými doušky.

 

 DETAIL Produktu BL Okurka Citron 504x504px

    Šťávy a limonády UGO

Další články na blogu

Příběh dužinek

15/07/2022

Příběh nových cirkulárních sušenek začíná tam, kde se čerstvé ovoce mění v UGO lahvičky se 100% šťávou.

PRAVIDLA SOUTĚŽÍ

01/02/2021

ZÁKLADNÍ PARAMETRY SOUTĚŽE

Předmětem tohoto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidel („Pravidla“) soutěže značky UGO („Soutěž“). Tato Pravidla jsou jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla Soutěže. Tato Pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu uveřejněných stejně jako tento dokument.

 

UGO SALATERIE a FRESHBARY