Připoj se k UGO teamu

worker

Jsme rádi, že se staneš součástí našeho týmu a pomůžeš nám budovat náš společný úspěch, který tvoří lidé. Budeš u nás důležitým článkem společnosti, která chce být svými zákazníky vnímána jako odborník na zdravý životní styl a lehčí život. Přejeme Ti, aby UGO bylo pro Tebe místem, kde se Ti bude dobře pracovat, kde se budeš mít možnost rozvíjet, učit se, a zároveň místem, kde potkáš nové lidi a navážeš nová přátelství.

Sledujte aktuální pracovní příležitosti v UGO i na Facebooku nebo nás se svým životopisem kontaktujte na e-mailové adrese: [email protected]

worker

Aktuální pracovní příležitosti

FILTROVAT PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI
PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI
Hledat

Typ úvazku

Kraj

SKLADNÍK

Přijďte posílit náš tým a podpořit s námi zdravý životní styl. Přineste k nám nové nápady a pomozte nám budovat značku UGO - v odvětví výroby čerstvých salatů pro náš provoz v Jažlovicích (Říčany u Prahy). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na směny - krátký, dlouhý týden - pouze denní směny (7.00 - 19.00).

CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • zajištění fyzického i účetního příjmu zboží na sklad (kvantitativní kontrola a příjem surovin, ovoce, zeleniny a obalového materiálu
  • dodržování FIFO
  • komunikace s vedoucím směny
  • výdej materiálu do výroby
  • řízení nízkozdvižného vozíku

CO SE U UGO CENÍ?

    smysl pro týmovou práci
    spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
    systémový přístup
    zkušenosti se skladovými operacemi - výhodou
    znalost systému SAP - velkou výhodou

CO VÁM UGO NABÍZÍ?

  • atraktivní finanční ohodnocení včetně zajímavých bonusů a prémií na měsíční a roční bázi
  • jedinečnou výzvu a příležitost
  • zajímavý balíček benefitů ( stravenky, možnost stravování v areálu, nápoje z portfolia Kofola pro Vaší domácí spotřebu, občerstvení na pracovišti, zaměstnanecká UGO sleva , možnost Multisport karty, zajímavá školení a workshopy)
  • svozový autobus z metra Opatov - Jažlovice zdarma
  • příležitost naučit se něco nového
  • skvělý kolektiv
  • zázemí silné a stabilní společnosti, jejímž vlastníkem je společnost Kofola
  • Lokalita: Jažlovice (Říčany u Prahy)

Napište nám

Neplatný vstup

Zadejte vaše jméno a příjmení

Zadejte prosím telefonní číslo

Zadejte prosím emailovou adresu

Napište prosím vaší zprávu

Přidejte prosím váš životopis

Odesláním formuláře automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů

S čím Vám pomůžeme

Adaptace na pobočce

První den Tě provozovnou provede Store Manager nebo Shift Leader. Postupně se naučíš pracovat na jednotlivých stanovištích. Ve freshbaru jsou to drinky, příprava, vitrína a pokladna. Pokud pracuješ v UGO salaterii, stanovišť je víc – drinky, saláty, gril, výdej, příprava, vitrína a pokladna. Je jedno, na který typ UGO provozovny nastupuješ, vždy se naučíš nejprve připravovat drinky a obsluhovat zákazníky za pokladnou budeš až nakonec. Na každém stanovišti Ti zkušený zaměstnanec vysvětlí, co máš dělat, a než začneš pracovat samostatně, dostaneš možnost si všechny činnosti vyzkoušet, projde postupy podle čeklistu, což je seznam a pořadí činností na každém stanovišti. Tento čeklist bude později sloužit ke kontrole Tvé práce. Tvoje zaškolení bude trvat 1 měsíc, pokud u nás jsi na plný úvazek. V případě brigády se délka zaškolení řídí počtem odpracovaných hodin a trvá přibližně 1–3 měsíce.

Tak se ukaž a přidej se k nám!

Moje kariéra

Rozvoj na pobočkách

UGO je firma, která se rychle rozrůstá, a potřebujeme tedy neustále nové zaměstnance na všech pozicích. Zaškolení nováčka trvá 1 měsíc. Na vyšší pozice je to ale doba mnohem delší. Pro tu příležitost máme v UGO vzdělávací program High Potential. Slouží ke kariérnímu růstu do pozic Shift Leader a Store Manager. Program trvá, podle cílové pozice, 4–6 měsíců a po jeho dokončení se zCrew stává vedoucí pracovník. Pomáhá to nejen UGO k efektivní expanzi, ale také účastníkům ke zvýšení odbornosti, profesnímu růstu a možnostem dalšího uplatnění ve společnosti. Do programu nabíráme především z vlastních řad, a to 2x ročně. Do programu Tě může navrhnout Tvůj Store Manager. Součástí programu je teoretická a praktická příprava na provozovně a také absolvování certifikovaných školení na centrále společnosti.