Karta ISIC

Buď fresh s UGO

Co je horší, když ti na přednášce kručí v břiše, nebo když po těžkém obědě boucháš hlavou do stolu? UGO speciálně pro studenty vytvořilo nadupanou nabídku z čerstvých surovin, po které ti bude fajn a mozek pojede na 100 %.

 

Smoothie, lehký oběd nebo zdravou sváču můžeš mít s ISIC kartou za hubičku!

117. ALL ISIC new web Galerie 269x240px

Studentské menu za 99 Kč 

Studentské menu: Grilované brambory s farmářskou zálivkou, vitrínový wrap / Gril wrap a 0,4 ledový čaj jahoda & bucco dle nabídky za super vytuněnou cenu 99 Kč. Ideální lehké a zdravé jídlo pro zahnání hladu.

Platí ve všech UGO Salateriích.

 

Drink NA POHODU za 49,- Kč     

Čerstvé ovocné smoothie o velikosti 0,3 l plné jahod, banánu a jablka je nabušené vitamíny a pro vás studenty za skvělou cenu 49 Kč.

 Platí ve všech UGO Freshbarech a Salateriích.

 

 Caprese muffin za 49,- Kč     

Lehký zapečený Studentský Caprese muffin za super cenu 49 Kč. Ideální na svačinu nebo malý oběd.

Platí ve vybraných UGO Freshbarech a Salateriích

 

 

3 tipy, co jíst, aby učení lépe lezlo do hlavy

Potřebuješ se soustředit i na odpolední přednášce a mít spoustu energie na psaní seminárky? Zkus se zamyslet nad tím, co a kdy během dne jíš. Často totiž pár změn v jídelníčku stačí na to, aby ti po obědě nepadala hlava a mozek jel na plné obrátky. Které to jsou?

1. Vsaď na lehčí jídla

V dnešní době už naštěstí není problém najíst se rychle, zdravě a za rozumné peníze - zvlášť s ISIC kartou. V UGO Freshbarech a Salateriích jídlo připravujeme z kvalitních surovin a víme, jak sestavit menu tak, aby ti po něm bylo fajn. Ve dnech, kdy se potřebuješ soustředit, zapomeň na pizzu nebo kebab z hladového okna. Ty tě sice okamžitě zasytí, ale kombinace tuků a jednoduchých sacharidů tě utlumí stejně rychle, jako ti dodala energii. V těchto jídlech naopak chybí například důležitá vláknina, vitamíny a minerály.

2. Přirozené cukry nastartují mozek

Nejrychlejší vzpruhou pro mozek jsou jednoduché cukry. Lepším zdrojem než čokoláda, sušenky nebo energy drink je ale čerstvé ovoce, které obsahuje přirozené nerafinované cukry a k tomu navíc velkou porci vitamínů a vlákniny. Dobrou volbou jsou borůvky, maliny a další bobuloviny bohaté na antioxidanty. Skvělou alternativou na doplnění energie a vitamínů jsou také šťávy a smoothies z čerstvého ovoce a zeleniny.

3. Nezapomínej na svačiny

Stejně jako není dobré přejídat se nezdravými jídly, ani kručící žaludek soustředění nepomáhá. Dlouhé pauzy mezi hlavními jídly proto vyplň svačinou. Aby zasytila na delší dobu, měla by obsahovat kvalitní bílkoviny, tedy například vejce, sýr či jiné mléčné produkty, luštěniny, libové maso nebo tofu.

Vhodně vybrané jídlo dokáže divy a na tvoje studijní výkony má daleko lepší a dlouhodobější vliv než litry kafe nebo energetických nápojů. Takže jez chytře a pizzu a burger si dej raději o víkendu.

Kde najdu UGO

Další články na blogu

Odvážní Chřipkobijci

07/10/2022

UGO Freshbary a Salaterie uvádí spolehlivé parťáky do nepohody. Jmenují se Odvážní Chřipkobijci, mají pořádný říz, voní po ovoci a zimním koření. Ideální drinky do dnů, kdy venku na každém kroku řádí bacily. Připijte si na zdraví!

Novinka Quesadilla Quattro Formaggi

20/09/2022

Sýr! To je hlavní ingredience této mexické pochoutky. Už samotné slovo je odvozeno od španělského "queso" neboli "sýr".

 

UGO SALATERIE a FRESHBARY