Připoj se k UGO teamu

worker

Jsme rádi, že se staneš součástí našeho týmu a pomůžeš nám budovat náš společný úspěch, který tvoří lidé. Budeš u nás důležitým článkem společnosti, která chce být svými zákazníky vnímána jako odborník na zdravý životní styl a lehčí život. Přejeme Ti, aby UGO bylo pro Tebe místem, kde se Ti bude dobře pracovat, kde se budeš mít možnost rozvíjet, učit se, a zároveň místem, kde potkáš nové lidi a navážeš nová přátelství.

Sledujte aktuální pracovní příležitosti v UGO i na Facebooku nebo nás se svým životopisem kontaktujte na e-mailové adrese: [email protected]

worker

Aktuální pracovní příležitosti

FILTROVAT PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI
PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI
Hledat

Typ úvazku

Kraj

Skladník

výroba

Jažlovice
Hlavní město Praha
Hlavní pracovní poměr
Praha
Hlavní město Praha
Hlavní pracovní poměr
Brno
Moravskoslezský kraj
Hlavní pracovní poměr
Praha
Hlavní město Praha
Hlavní pracovní poměr
Olomouc - Olympia
Olomoucký kraj
Hlavní pracovní poměr
Brno
Jihomoravský kraj
Hlavní pracovní poměr
Praha
Hlavní město Praha
Hlavní pracovní poměr
Olomouc - Šantovka
Olomoucký kraj
Hlavní pracovní poměr
Brno
Jihomoravský kraj
Hlavní pracovní poměr

Napište nám

Neplatný vstup

Zadejte vaše jméno a příjmení

Neplatný vstup

Zadejte prosím telefonní číslo

Zadejte prosím emailovou adresu

Napište prosím vaší zprávu

Přidejte prosím váš životopis

Odesláním formuláře automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů

S čím Vám pomůžeme

Adaptace na pobočce

První den Tě provozovnou provede Store Manager nebo Shift Leader. Postupně se naučíš pracovat na jednotlivých stanovištích. Ve freshbaru jsou to drinky, příprava, vitrína a pokladna. Pokud pracuješ v UGO salaterii, stanovišť je víc – drinky, saláty, gril, výdej, příprava, vitrína a pokladna. Je jedno, na který typ UGO provozovny nastupuješ, vždy se naučíš nejprve připravovat drinky a obsluhovat zákazníky za pokladnou budeš až nakonec. Na každém stanovišti Ti zkušený zaměstnanec vysvětlí, co máš dělat, a než začneš pracovat samostatně, dostaneš možnost si všechny činnosti vyzkoušet, projde postupy podle čeklistu, což je seznam a pořadí činností na každém stanovišti. Tento čeklist bude později sloužit ke kontrole Tvé práce. Tvoje zaškolení bude trvat 1 měsíc, pokud u nás jsi na plný úvazek. V případě brigády se délka zaškolení řídí počtem odpracovaných hodin a trvá přibližně 1–3 měsíce.

Tak se ukaž a přidej se k nám!

Moje kariéra

Rozvoj na pobočkách

UGO je firma, která se rychle rozrůstá, a potřebujeme tedy neustále nové zaměstnance na všech pozicích. Zaškolení nováčka trvá 1 měsíc. Na vyšší pozice je to ale doba mnohem delší. Pro tu příležitost máme v UGO vzdělávací program High Potential. Slouží ke kariérnímu růstu do pozic Shift Leader a Store Manager. Program trvá, podle cílové pozice, 4–6 měsíců a po jeho dokončení se zCrew stává vedoucí pracovník. Pomáhá to nejen UGO k efektivní expanzi, ale také účastníkům ke zvýšení odbornosti, profesnímu růstu a možnostem dalšího uplatnění ve společnosti. Do programu nabíráme především z vlastních řad, a to 2x ročně. Do programu Tě může navrhnout Tvůj Store Manager. Součástí programu je teoretická a praktická příprava na provozovně a také absolvování certifikovaných školení na centrále společnosti.

Tak se ukaž a přidej se k nám!