Novinka Quesadilla Quattro Formaggi

Sýr! To je hlavní ingredience této mexické pochoutky. Už samotné slovo je odvozeno od španělského "queso" neboli "sýr".

 

Neskutečná dobrota se čtyřmi druhy sýrů, to je naše novinka Quesadilla Quattro Formaggi. Navštivte nejbližší UGO Salaterii nebo UGO Freshbar a ochutnejte jí i vy.   

NOVINKA

Quesadilla Quattro Formaggi

Quesadilla Quattro Formaggi je oblíbená prakticky po celém světě. Lehká svačinka přímo z grilu vás zasytí. Vychutnejte si chuť 4 druhů sýrů v tortille - Cheddar/Gouda, modrý sýr, termizovaný sýr s intenzivní chutí sušených rajčat a lístky Baby špenátu.  

 Nase produkty 504x504px Quessa quatro

 

Hledáte rychlý a vydatný oběd? Tato mexická pochoutka je k dostání také v rámci výhodné Combo nabídky s polévkou dle denní nabídky. 

 

UGO foto polévka tomato quessa sýr1 

 

Máte chuť na variantu s masem? V tom případě si dejte naší klasiku - Quesadillu se zauzeným kuřetem, mozzarellou, rajčaty a BBQ omáčkou. I tuto variantu můžete mít ve výhodné Combo nabídce nabídce s polévkou, která vás příjemně zahřeje.

Quesadilla uzené kuře

 

Nase produkty 504x504px Quessa kure

 

Quesadilly

Další články na blogu

Odvážní Chřipkobijci

07/10/2022

UGO Freshbary a Salaterie uvádí spolehlivé parťáky do nepohody. Jmenují se Odvážní Chřipkobijci, mají pořádný říz, voní po ovoci a zimním koření. Ideální drinky do dnů, kdy venku na každém kroku řádí bacily. Připijte si na zdraví!

UGO Veggie saláty

30/08/2022

Jak konzumovat více rostlinné stravy a přirozeně tak snížit množství masa na talíři?

 

UGO SALATERIE a FRESHBARY