Sezóna

Vyražte do Salaterií a Freshbarů UGO na jídlo, které nastolí rovnováhu mezi vaším tělem, chuťovými buňkami i peněženkou.

Jarně vyvážené POKE BOWLS

POKE BOWLS pochází z Havaje, kde se podává jako předkrm. Slovo poke znamená na Havaji „posekaný na kousky“, tak se totiž do mísy kladou jednotlivé suroviny. Je jako dovolená v misce. Ideální lehký oběd nebo večeře. Suroviny se nemíchají jako salát, ale skládají se vedle sebe tak, aby byly všechny druhy viditelné a každý si mohl vytvořit své ideální sousto.

Konečně vzhůru na Havaj! Největším hitem sezóny je naše salátové duo barevných misek inspirovaných havajským pokeVzali jsme to nejlepší z havajské pochoutky POKE BOWL a přidali něco z UGOvy kuchařky. Vznikla tak novinka plná lehkých surovin jako je uzené kuře, uzený losos, mango nebo avokádo, která vám osvěží prázdniny.  

Misky inspirované Havají jsme vylepšili o naši lehce pálivou UGO omáčku. 

Tuhle čerstvou, zdravou a zároveň vydatnou porci jídla nejdříve od Polynésanů, kteří poke jedli v různých variacích po staletí, převzali američtí surfaři. A ruku na srdce, málokdo šíří stravovací trendy lépe, než vyrýsovaní a opálení kluci a holky s mořskou solí ve vlasech. Takže, kde je vaše nejbližší UGO Salaterie, abyste si na otočku „zaletěli“ do Honolulu? 

Kterou si dáte jako první?

POKE BOWL UZENÝ LOSOS

POKE BOWL UZENÉ KUŘE

BLOG 588x375px Poke

Můžete si vybrat, zda dáte přednost uzenému kuřeti či lososu. Dokonalost chutí ladí kousky manga, avokáda, nezbytná rýže a lehce pikantní omáčka, kterou od prvního sousta už nepustíte z hlavy. Nechte se inspirovat svou chutí.

Ledový čaj jahoda & bucco

1024 768

Melounové drinky

Meloun a ananas? Tohle netradiční spojení vezme vaše chuťové buňky na tropickou dovolenou. Oba druhy ovoce jsou známé vysokým podílem vody, takže zaženou žízeň a osvěží v horkých letních dnech.

Nase produkty NAHLED LETO Meloun Ananas 256x280px

Kdyby se léto dalo vypít, chutnalo by jako tento drink. Vykutálený meloun, voňavé jahody, svěží máta a limeta jsou kombinace, pro kterou jste loni do UGO chodili nejčastěji. 

Nase produkty NAHLED LETO Meloun Jahoda 256x280px

Drink meloun, pomeranč, mango vás přenese za hranice všedních dnů. Vychutnejte si osvěžující drinky s melounem v hlavní roli. 

Nase produkty NAHLED LETO Meloun Mango 256x280px

Příjemně vás osvěží a dodá tělu potřebné tekutiny melounová šťáva.

Nase produkty NAHLED LETO Meloun 256x280px

Meloun je základ léta.  S čím si ho necháte namíchat je na vás. S ananasem, jahodou nebo s pomerančem a mangem? Vytvořte svou zamilovanou kombinaci.  

Tak rychle pro léto na talíři...

Další články na blogu

Příběh dužinek

15/07/2022

Příběh nových cirkulárních sušenek začíná tam, kde se čerstvé ovoce mění v UGO lahvičky se 100% šťávou.

Z farmy do lahvičky

13/07/2022

Vybereme nejšťavnatější plody z polí a sadů vymačkáme do poslední kapky a čerstvou šťávu ošetříme paskalizací. Vysoký tlak zachová vitamíny a přirozenou chuť i vůni ovoce.

UGO SALATERIE a FRESHBARY