UGO Veggie saláty

Jak konzumovat více rostlinné stravy a přirozeně tak snížit množství masa na talíři?

 

Chcete mít dost energie? Všimli jste si, že lehká, převážně rostlinná strava nás tolik neunaví a cítíme se svěží? Víte, že i kvalitní zdroj bílkoviny může být rostlinného původu? Představujeme vám nové veggie saláty, které neobsahují maso. Maso je v salátech nahrazeno veggie kousky (rostlinnými bílkovinami), které jako maso vypadají a také chutnají. 

 

BLOG FLEXI 1 1200x500px

Nové saláty následují trend flexitarianství. Jde o styl stravování, při kterém jíte převážně vegetariánsky, ale občas si maso dáte. Jde v prvé řadě o vyváženost a zdravou stravu. Flexitariánství ovšem přináší nejen zdravotní, ale i ekologické benefity. Vysoká produkce masa se totiž podle odborníků podílí značně na vzniku emisí. Snížení podílu masa v naší stravě je tak příkladem odpovědného chování k naší planetě.

NOVINKA

UGO Asijský salát s veggie kousky a chilli papričkami

Ochutnejte vegan UGO Asijský salát s veggie kousky a chilli papričkami a dáte nám za pravdu, že to jde vegansky i chutně zároveň. Tento originální asijský salát je připravený ze salátového lůžka a čerstvé červené a žluté mrkve. Skvěle vyvážený poměr římského, ledového, frisée a endivie salátu doplňují marinované Garden Gourmet veggie kousky a speciální UGO teriyaki zálivka.

 

Nase produkty NAHLED FLEXI Salat Asijsky 256x280px  

 

NOVINKA

UGO Panzanella salát s grilovanými veggie nudličkami 

Vegetariánský UGO Panzanella salát ocení nejen milovníci bezmasých pokrmů. Směs je připravená z křupavých vychlazených salátů a cherry rajčat. Skvěle vyvážený poměr římského, ledového, frisée, endivie a radicchio salátu doplňují Garden Gourmet grilované veggie nudličky, krutony a speciální UGO bazalkový dresink.

 

 Nase produkty NAHLED FLEXI Salat Panzanela 256x280px  

 

NOVINKA

UGO Nicoise salát s grilovanými veggie nudličkami

Vegetariánský salát, který je chutný natolik, že se na něj budete vysloveně těšit. Směs je připravená z křupavých vychlazených salátů, cherry rajčat, vařených vajec a vařených brambor. Skvěle vyvážený poměr římského, ledového, frisée, endivie a radicchio salátu doplňují grilované veggie nudličky Garden Gourmet a speciální UGO šalotkový dresing.

 

Nase produkty NAHLED FLEXI Salat Nicoise 256x280px

 

UGO balené saláty

Další články na blogu

Odvážní Chřipkobijci

07/10/2022

UGO Freshbary a Salaterie uvádí spolehlivé parťáky do nepohody. Jmenují se Odvážní Chřipkobijci, mají pořádný říz, voní po ovoci a zimním koření. Ideální drinky do dnů, kdy venku na každém kroku řádí bacily. Připijte si na zdraví!

Novinka Quesadilla Quattro Formaggi

20/09/2022

Sýr! To je hlavní ingredience této mexické pochoutky. Už samotné slovo je odvozeno od španělského "queso" neboli "sýr".

 

UGO SALATERIE a FRESHBARY