Z farmy do lahvičky

Vybereme nejšťavnatější plody z polí a sadů, vymačkáme je do poslední kapky a čerstvou šťávu ošetříme paskalizací. Vysoký tlak zachová vitamíny a přirozenou chuť i vůni ovoce.

Díky paskalizaci dokážeme vyrobit nesycenou limonádu v RAW kvalitě, která má chuť i živiny jako právě vymačkaná šťáva.

 

BLOG 588x375px Limonada

NOVINKA

Voňavá levandule, lahodná jahoda a osvěžující citron, to je nová nesycená bylinková limonáda s ovocem a levandulí, která vás osvěží a nadchne vás svou kombinací chutí. Limonáda je vyrobená pouze z vody, ovocné složky a třtinového cukru a neobsahuje tak žádné zbytečné ingredience. Lahvičku před otevřením dobře protřepejte, aby všechny ingredience vstaly ze dna. Po otevření ihned spotřebujte.

 DETAIL Produktu BL Levandule 504x504px 

NOVINKA

Další novinkou je nesycená bylinková limonáda se šťavnatým citronem, okurkou a mátou, která vás naladí na celý den. Je opět vyrobena pouze z vody, ovocné složky a třtinového cukru a neobsahuje tedy žádné nepotřebné ingredience. Výborně vás osvěží, proto neváhejte a zajděte do nejbližšího obchodu s UGO nabídkou nebo navštivte nejbližší UGO pobočku.

 

 DETAIL Produktu BL Okurka Citron 504x504px

 

Do limonády jsme použili křupavé salátové okurky Hugo od Čerstvě utrženo, které jsou plné chuti, protože dostávají čas skutečně dozrát. Vypěstovali je farmáři ve Velkých Němčicích a tak k nám necestovali přes půl Evropy.

Občas se stane, že některá Hugo okurka naroste trochu křivější, větší nebo naopak menší. Nám to ale nevadí, protože dbáme na to, aby se jídlem neplýtvalo. I když okurky nemají dokonalý tvar, na chuti se nic nemění a jedná se o vysoce kvalitní suroviny, které jsou vždy čerstvé.

Máme rádi i "křivé okurky" a jsme hrdí na to, že je můžeme mít v našich produktech.

Organic ugly cucumber on orange background. Image with copy space, top view.

Etiketa Čerstvě utrženo je garancí nejen kvality, ale i lokálního původu a udržitelného způsobu pěstování, které nemá zničující dopad na naši přírodu. 

 Šťávy a limonády UGO

Další články na blogu

Odvážní Chřipkobijci

07/10/2022

UGO Freshbary a Salaterie uvádí spolehlivé parťáky do nepohody. Jmenují se Odvážní Chřipkobijci, mají pořádný říz, voní po ovoci a zimním koření. Ideální drinky do dnů, kdy venku na každém kroku řádí bacily. Připijte si na zdraví!

Novinka Quesadilla Quattro Formaggi

20/09/2022

Sýr! To je hlavní ingredience této mexické pochoutky. Už samotné slovo je odvozeno od španělského "queso" neboli "sýr".

 

UGO SALATERIE a FRESHBARY