Místo jednoduchých řešení UGO dlouhodobě nabízí způsob stravování, na kterém se vzácně shodnou nutriční terapeuti na celém světě. Není to žádné kouzlo. Základním principem vyváženého stravování, které nakopne tělo jednoduše představte, že všechno jídlo, které za celý den sníte, leží pěkně pohromadě na jednom talíři.

Vezmi zdraví do svých rukou

„Zelenou“ půlku by měla tvořit co nejbarevnější zelenina a ovoce – zeleniny má být o trochu víc než ovoce a brambory se opravdu nepočítají. Na čtvrtce talíře pak leží kvalitní sacharidy převážně z obilovin a na další čtvrtce jsou bílkoviny v podobě mléčných výrobků, masa, vajec nebo luštěnin. K tomu si dopřejte „mističku“ zdravých tuků z ořechů a ryb a velký džbán pramenité vody.Ke spokojenosti a výkonům, tkví v poctivých surovinách, pestrém jídelníčku a troše plánování: myslet na to, že tělo si denně žádá půl talíře zeleniny. Že to není nic revolučního? O to právě jde. Existuje ale jednoduchá pomůcka: ½ talíře zeleniny.

Když naše UGO Fandy podporujeme v tom, aby vzali zdraví do svých rukou, máme na mysli celý životní styl. Dobrá nálada a úsměv na rtech, i když to občas může drhnout, dostatek pohybu, který si nejlépe užijeme na čerstvém vzduchu a kvalitní spánek: pak si vychutnáte nejen naše famózní saláty a drinky, ale každý den s radostí.

Půl talíře

icon

Naše produkty vyvíjíme
společně s odborníky
na výživu
.

icon

icon

Vše, co máme
v nabídce, je vždy
čerstvé.

icon

icon

Držíme se pomůcky
"1/2 zeleného talíře denně"
a zachováváme přirozené poměry
vitamínů a minerálů v každé porci.

icon

S našimi produkty vezmete
zdraví do svých rukou.
Aktivní životní styl
nám je vlastní.

icon

UGO SALATERIE a FRESHBARY